Sitemizin ve etrafındaki kişilerin amaçları

Gönderen Konu: Sitemizin ve etrafındaki kişilerin amaçları  (Okunma sayısı 2598 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Administrator
  • Kaptan Şoför
  • *****
  • İleti: 33.332
  • ... kadı ...
    • http//www.volkswagen-t3.com
Sitemizin ve etrafındaki kişilerin amaçları
« : 25 Mayıs 2011 / 17:56:51 »
Bu açıklama bazı yanlış anlamalara yol açmamak için yapılmıştır.

1) Bu sitenin kurucuları ve aktif üyeleri asla ve asla var olan bir kurum veya dernekten bağımsızlaşarak ayrı bir oluşum içerisinde olmak gibi bir amaç gütmemektedir. Mevcut ağacın (biz buna VW amblemi diyoruz) yeni yeşeren bir dalı olmak gibi bir amacımız vardır. Bu sebeple farklı gruplar tarafından "onlar, bunlar, şunlar" gibi anılmayı ne biz isteriz, ne de anmak isteriz. Elimizden geldiği kadar desteğimiz devam edecektir.

2) Ait olmaya çalıştığımız ağaç her ne kadar yeni olan her şeye karşı temkinli olsa da, yaklaşımlarımız ve hoşgörümüz değişmeyecektir.

3) Bu sitenin amacı Türkiye'de ne yazık ki çok yaygın olmayan T3 kullanıcılarını bir araya getirip, gerek yedek parça gerekse tecrübelerimizden faydalanmaktır.

4) Yurt dışında aktif olarak faaliyette bulunan T3 siteleri ile temaslarda bulunup, ileride uluslararası organizasyonlara destek verebilmek en büyük temennimizdir. (Şu anda Balkanlar VW toplantısı için bir talep tarafımıza ulaştı bile. -> Ki bunu diğer gruplar ile paylaşıp büyük bir şenliğe çevirmek elbette ki "elele" yapılabilecek birşey)

Hepimize yer var...