T3e yeni başlamak

Gönderen Konu: T3e yeni başlamak  (Okunma sayısı 18 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı umutblue2104

• Öylesine Gelenler
T3e yeni başlamak
« : 13 Eylül 2019 / 08:25:49 »
Tüm T3 sevenlere merhaba öncelikle , 19 yaşındayım ilk bindiğim aracın müzik  öğretmenimle birlikte wos wos olmasıyla bu arabalara ilgim başladı. Yurtdışında bir müddet para biriktirmiştim bir müzik grubum olduğundan ve bu arabalar hayalim olduğundan daha büyüğüne yönelmek istedim t3le tanıştım. İlanlara bakmaya başladım ve bir arabada buldum ilk gördüğüm an etkileşim yaşadım fakat bilen bilgili insanlardan bilgi almak amacıyla forma üye oldum. Araç 1980 Model 1.9 Dizel 4 ileri Az motor bir caddy motoru sanırım. Araç Antalyadan alınıp tamamen uğraşılıp güzel bir şekilde bakılmış daha önceden çürükleri varmış fakat boyaların altında paslanmalar ve çürükler varmış gibime geldi. Aracın altı sebebini bilmiyorum siyah boyayla boyanmış tüm motorla sıfırdan uğraşılmış muayneden geçirilmişti. Aracı müzik grubumla işlerimi yapmak amaçlı gğncel olarak kullanacak ve peşinden koşacak seven biriyim fakat sürekli arıza durumunda , maddi olarak beni yıpratabileceği gerçeğide var. Fakat gerçekten bu arabalar benim hayalim , iyi bakılırsa sorun olmaz diye düşünüyorum daha çok yeniyim eğer hatalı bir şey dediysem kusuruma bakmayın. Bu motorun araç üzerinde sorunları hakkında bilgi edinmek istiyorum sizlerden ne gibi önlemler alıp nelere dikkat etmeliyim. Almam konusunda sizinde düşüncelerinizi almak istiyorum.  Şimdiden çok teşekkğrler