Doğukan AKSU / Ankara Çankaya

Gönderen Konu: Doğukan AKSU / Ankara Çankaya  (Okunma sayısı 138 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dogukanaksu

• Gelip Geçici
  • *
Doğukan AKSU / Ankara Çankaya
« : 19 Nisan 2019 / 18:27:40 »
Merhabalar,
1985 Ankara doğumluyum ve Ankara da yaşamaktayım. Güzel Sanatlar eğitimimin yanında uzmanlık alanım, aydınlatma sektörü olsa da klasik bisikletler konusunda da tanınan bi simayımdır. Yaklaşık 8 sene kadar Suzuki Jimny arazi taşıtı kullanma fırsatım oldu. Malum arazi kabiliyeti oldukça yüksek, kronik problemi olmayan suyu/yağı harici hiç bir müdahale olmaksızın severek, sorunsuzca kullandım. Ancak gel gelelim çok daha öncesine dayanan, T3/T25/Vanagon merakım bir türlü cesaret edemediğimden hayata geçemedi. Yeterince kaynak bulamadım, dizel-benzinli su soğutmalı-hava soğutmalı bir türlü taşları ihtiyaçlarım doğrultusunda yerine oturtamadım. Uzun lafın kısası ancak yeniden yeniye cesaretlendiğim bu dönemde imkanlarım doğrultusunda hava soğutmalı bir T3 ile aranıza katılma isteği doğdu. Evimizin güzel bir kapalı garajı olmasının yanı sıra, buna ek olarak bir de haftasonları faydalanabileceğim ufak, sevimli ve alet/makina anlamında yeterli seviyede bir de atölyem mevcut. Hobim olan klasik bisikletlerin restorasyon işlemlerini gerçekleştirdiğim butik bir atölye de denebilir... Özetle şuan için söyleyebileceklerim bunlar olup bu anlamda şimdiden desteklerinizi beklemekte olduğumu belirtir, aranıza beni de aldığınız için şimdiden teşekkürlerimi sunarım. (:

Atölyemin fotograflarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
https://www.instagram.com/no85atelier/