Tanisma

Gönderen Konu: Tanisma  (Okunma sayısı 156 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dursun

• Öylesine Gelenler
Tanisma
« : 10 Temmuz 2018 / 11:03:12 »
Merhaba Arkadaslar, ben Dursun Tepe.

araniza isvicreden katiliyorum. Umarim kabul görürüm :-)

Arkadaslar, yukarida da belirttigim gibi, isvicreden katiliyorum, dogma büyüme buraliyim, dolayisiyla cocuklugum, "Gurbetci" bir ailenin cocugu olarak, her yaz tatilinde Türkiye'ye araba ile seyahat etmek ile gecti. Güzel babam o yillar'da yeni sayilan VW T3 almis, ve biz bu aracla her yil rahat bir sekilde Vatanimiza gidip geliyorduk. Cocukluk yillarimda, kullandigim ilk araba, VW T3 oldu.

Yillar gecti, büyüdük, 45 yasina geldik. Nihayet, bende firsatini bulup kendime bir T3 aldim, sonra bir tane daha aldim, sonra bir tane daha aldim. Su an 2 adet T3, 2.1 Benzinli, 88 Beygir, biri 5 ileri manuel vites, digeri ise otomatik (3 kademeli) sanziman, en son aldigim ise orjinal, boya hasar görmemis bir pick-up modeli. 1.9 Benzinli, 4 ileri manuel. 57 Beygir gücü.

Bugün, aksam otomatik sanzimanli olan aracimi Türkiye'ye gönderiyorum, iki hafta sonra kendim de vatanimiza gidicem, kismet olursa inshAllah, T3'ümü Türk ustalarimizin ellerine, kollarina birakmak istiyorum, komple yeniden yaptirmak istiyorum, umarim en güzel sekilde yapilir. Burda belki bana biraz tavsiyelerde bulunan, Istanbul Maslak oto sanayi'de bilinen iyi ustalar var ise, iletirseniz sevinirim arkadaslar. Her türlü görüslerinizi, tavsiyelerinizi dikkate alacagimdir.

Saygi ve sevgiyle kalalim

Not: yukarida da belirttigim gibi, 2 hafta sonra Tr'ye gelecegim, olur da birilerinin ufak tefek, Tr'de bulamadigi bir parca var ise, bana yazabilirsiniz, elimden gelirse getirmeye calisirim. Lakin, binek aracimla gelecegim, büyük parca getiremem. :-)

Sevgiler, Dursun.