İlk kez T3 satın almayı düşünüyorum ve hiçbir bilgim yok

Gönderen Konu: İlk kez T3 satın almayı düşünüyorum ve hiçbir bilgim yok  (Okunma sayısı 1007 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jimnist

• Öylesine Gelenler
Merhaba sayın abiler kardeşler.
Çanakkale'de yaşıyorum. Binek aracım, offroad aracım ve çekme karavanım vardı. Çekme karavanın fazla hantal ve hareket kabiliyetinin düşük olması nedeniyle çekme karavanı sattım. Eşim tipini çok seviyor diye T3 alıp içinde uyuyabileceğimiz biraz yaşamsal ihtiyaçları giderebileceğimiz bir hale getirmek istiyorum. Bütçem maksimum 15bin.

Evin 3.aracı olacağı için senede maksimum 10 kez marşa basılır. ama marşa basıldığı zaman belki 1000 km yol gidilir gibi bi pozisyon var.

Haliyle uzun yol yapabilecek bir araç arıyorum.

1- T3lerde bir sürü motor seçeneği var. Forumda okuduğum kadarıyla birisi 86sonrası dizel diye bir tavsiyede bulunmuş. Dizel almak konusunda ısrarcı olunmalı mı?
2- İlanlarda benzin lpgli var, olayları nedir, verimli mi?
3- Hava soğutmalı motor beni üzer mi?
4- Şanzumandır turbodur bir sürü kavram dönüyor, tipini beğendiğim bir aracı gidip bodozlama alsam kesin dizlerimi döverim pişmanlıktan, dolayısıyla nasıl bir satın alma süreci izlemek lazım?

Yoksa t3 resimlerine hayran olup hyundai h100 - mitsubishi L300 , kia pregio gibi 2000 model üstü bir panelvan alıp TİPİ KÖTÜ AMA KAFAM RAHAT mı demeliyim?

Çevrimdışı cemalsamib

• Gelip Geçici
  • *
Ynt: İlk kez T3 satın almayı düşünüyorum ve hiçbir bilgim yok
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2017 / 12:48:07 »
İlk kez T3 satın almayı düşünüyorum mu DÜŞÜNME, ve hiçbir bilgim yok mu OLMASIN, uzak durmakta maddi ve manevi çok faydası var. Bunları yazanın iki T3 ü var( ayrıca 25 yıl T2 westfalia kullanmışlığı).

Çevrimdışı beetle65

• Zafer Aydoğan - İstanbul
  • Sürücü
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2017 / 07:17:50 »
Maksimum 15.000 TL bütçe ile alacağınız T3 ile sürprizler yaşamanız olası ..

Çevrimdışı halilsafi

• Gelip Geçici
  • *
« Yanıtla #3 : 06 Mayıs 2017 / 21:06:48 »
Arıza yapıp yolda bırakmayan tek arabadır T3 , sen onun dilinden anlarsan oda senin dilinden anlar yıllarca gül gibi geçinip gidersiniz. Uzun yolda diğerleri yolu bitirmek için gaz basarken sen yol bitmesin diye gaz kesersin.  Vs vs..

The following users thanked this post: beetle65

Çevrimdışı Wanayaki

• Gelip Geçici
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Ocak 2019 / 13:19:51 »
We thank you very much for allowing us to get good content in your post.

Çevrimdışı cemalsamib

• Gelip Geçici
  • *
« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2019 / 12:59:06 »
 ;)
İlk kez T3 satın almayı düşünüyorum mu DÜŞÜNME, ve hiçbir bilgim yok mu OLMASIN, uzak durmakta maddi ve manevi çok faydası var. Bunları yazanın iki T3 ü var( ayrıca 25 yıl T2 westfalia kullanmışlığı). ;)http://forum.volkswagen-t3.com/Smileys/msnicons/wink.gif