ÜYELİK VE FORUM KULLANIMI - MEMBERSHIP & FORUM RULES > Forum Kullanımı ve Kuralları

2011 Yılı Sitemize Sponsor Olan Dostlarımız...

(1/11) > >>

admin:
Sevgili dostlar;

Sizlerinde destekleriyle sitemiz bir süredir faaliyette ve her geçen gün daha da artan bir yoğunlukta bizleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Sitemiz şu anda lokal bir sunucu üzerinden (yani hatır gönül ilişkisi ile) hizmet vermekte. Bu sebeple bazen sitemizde fotoğraf yüklenirken çeşitli sıkıntılar ile karşılaşmaktayız. Zaten önümüzdeki aylarda sitemizin yıllık hizmet yenilenmesi gerekecek, yine hatır gönül işleri devreye girecek.

Buna çözüm olarak sitemizi daha iyi hizmet veren, ücretli bir bölüme taşımayı düşünüyoruz. Böylelikle paramızla rezil olmak gibi bir düşüncemiz var.

Yıllık olarak yapılan ödemeler ile sitemize 150GB'lık alan sağlamayı istiyoruz. Böylece problemsiz olarak fotoğraf ve döküman (örneğin kullanma kılavuzları vs) paylaşımını gerçekleştirebiliriz.

Bildiğiniz gibi topluluğumuz basit ve temelden bir topluluktur, herhangi bir dernek çatısı altında olmadığımız için bir gelirimiz yoktur. Zaten bununla ilgili faaliyetlerimizde yoktur.

Sizlerden talebimiz, sitemizi biraz daha sahiplenmeniz. Ufak tefek yapabileceğiniz yardımlar ile ihtiyacımız olan 200 TL kısa sürede toplanabilir inancındayım. Bu bedel toplanamasa bile elbette bizler, bu yola çıkmış kişiler, kendi aramızda bu bedeli daha önceki faaliyetlerimiz gibi karşılarız.

Sizden sadece "bütünün parçası" olmanızı istiyoruz.

http://www.volkswagen-t3.com/shop/index.php?route=product/product&product_id=56 kısmından istediğiniz kadar bağış yapabilirsiniz. İsteğinize göre adınız açıklanır yada açıklanmaz.

Dagciark28:
Arkadaşlar;
Bir türlü çözülemeyen Resim yükleme Ordan burdan link verme işleri iyice bizi üzüyor. Bayadır bununla ilgili işlemleri araştırıyoruz. Resim yükleme v.b. işlemlerin daha rahat yapılacağı bir versiyonda karar kıldık. Bununla ilgili 200 TL gibi bir bütce çıkıyor. Daha güzel bir sistem olması için mevcut sistemden vazgeçmemiz gerekiyor.
 Bu sayede artık Kurbağalar sitede dolaşmayacak herşey kendi bünyemizde kalacak. 200 TL bugün iki kişiye dokunur ama yardımlaşırsak destek olursak daha da iyi yerlere varır.

Uzun lafın Kısası Cemaat Avizemiz Mavizemiz değişecek . Gönlünüzden Kopan Varsa Yardımları bekliyoruz. Yapmak zorunlu değil   

Dagciark28:
Selçuk abi yardımın için duyarlılığın için yardımın için çok teşekkür ederiz. Yükümüzü paylaşman bizi mutlu çok mutlu etti. Tekrar Teşekkürler.

Berkant...:
Henüz bir ödeme gelmiş değil :)

Yine de bir ümit, hatırlatayım dedim.

WEB SİTESİ BAĞIŞLARI İÇİN

Garanti Bankası
Metin Berkant Bahçeci
TR170006200045800006656884

armagan:
Belki Altuğ'a gitmiştir :D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git