2011 Yılı Sitemize Sponsor Olan Dostlarımız...

Gönderen Konu: 2011 Yılı Sitemize Sponsor Olan Dostlarımız...  (Okunma sayısı 15444 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Administrator
  • Kaptan Şoför
  • ... kadı ...
    • http//www.volkswagen-t3.com
2011 Yılı Sitemize Sponsor Olan Dostlarımız...
« : 24 Ekim 2011 / 11:44:07 »
Sevgili dostlar;

Sizlerinde destekleriyle sitemiz bir süredir faaliyette ve her geçen gün daha da artan bir yoğunlukta bizleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Sitemiz şu anda lokal bir sunucu üzerinden (yani hatır gönül ilişkisi ile) hizmet vermekte. Bu sebeple bazen sitemizde fotoğraf yüklenirken çeşitli sıkıntılar ile karşılaşmaktayız. Zaten önümüzdeki aylarda sitemizin yıllık hizmet yenilenmesi gerekecek, yine hatır gönül işleri devreye girecek.

Buna çözüm olarak sitemizi daha iyi hizmet veren, ücretli bir bölüme taşımayı düşünüyoruz. Böylelikle paramızla rezil olmak gibi bir düşüncemiz var.

Yıllık olarak yapılan ödemeler ile sitemize 150GB'lık alan sağlamayı istiyoruz. Böylece problemsiz olarak fotoğraf ve döküman (örneğin kullanma kılavuzları vs) paylaşımını gerçekleştirebiliriz.

Bildiğiniz gibi topluluğumuz basit ve temelden bir topluluktur, herhangi bir dernek çatısı altında olmadığımız için bir gelirimiz yoktur. Zaten bununla ilgili faaliyetlerimizde yoktur.

Sizlerden talebimiz, sitemizi biraz daha sahiplenmeniz. Ufak tefek yapabileceğiniz yardımlar ile ihtiyacımız olan 200 TL kısa sürede toplanabilir inancındayım. Bu bedel toplanamasa bile elbette bizler, bu yola çıkmış kişiler, kendi aramızda bu bedeli daha önceki faaliyetlerimiz gibi karşılarız.

Sizden sadece "bütünün parçası" olmanızı istiyoruz.

http://www.volkswagen-t3.com/shop/index.php?route=product/product&product_id=56 kısmından istediğiniz kadar bağış yapabilirsiniz. İsteğinize göre adınız açıklanır yada açıklanmaz.

Çevrimdışı Dagciark28

• Arkın Kaplan
  • Genel Moderatör
  • Kaptan Şoför
    • www.volkswagen-t3.com
Ynt: 2011 Yılı Sitemize Sponsor Olan Dostlarımız...
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2011 / 11:49:03 »
Arkadaşlar;
Bir türlü çözülemeyen Resim yükleme Ordan burdan link verme işleri iyice bizi üzüyor. Bayadır bununla ilgili işlemleri araştırıyoruz. Resim yükleme v.b. işlemlerin daha rahat yapılacağı bir versiyonda karar kıldık. Bununla ilgili 200 TL gibi bir bütce çıkıyor. Daha güzel bir sistem olması için mevcut sistemden vazgeçmemiz gerekiyor.
 Bu sayede artık Kurbağalar sitede dolaşmayacak herşey kendi bünyemizde kalacak. 200 TL bugün iki kişiye dokunur ama yardımlaşırsak destek olursak daha da iyi yerlere varır.

Uzun lafın Kısası Cemaat Avizemiz Mavizemiz değişecek . Gönlünüzden Kopan Varsa Yardımları bekliyoruz. Yapmak zorunlu değil   
Bilgisini paylaşmayan kişi
Kitap taşıyan Eşşeğe benzer

Çevrimdışı Dagciark28

• Arkın Kaplan
  • Genel Moderatör
  • Kaptan Şoför
    • www.volkswagen-t3.com
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2011 / 09:45:52 »
Selçuk abi yardımın için duyarlılığın için yardımın için çok teşekkür ederiz. Yükümüzü paylaşman bizi mutlu çok mutlu etti. Tekrar Teşekkürler.

Çevrimdışı Berkant...

• Metin Berkant Bahçeci
  • Genel Moderatör
  • Kaptan Şoför
  • A Rh+
    • Volkswagen T3 Türkiye
« Yanıtla #3 : 26 Ekim 2011 / 19:10:13 »
Henüz bir ödeme gelmiş değil :)

Yine de bir ümit, hatırlatayım dedim.

WEB SİTESİ BAĞIŞLARI İÇİN

Garanti Bankası
Metin Berkant Bahçeci
TR170006200045800006656884

Çevrimdışı armagan

• Armağan Gündoğan - İstanbul
  • Kaptan Şoför
« Yanıtla #4 : 26 Ekim 2011 / 19:34:30 »
Belki Altuğ'a gitmiştir :D

Çevrimdışı reimo

• Bülent Özgen
  • Sürücü
« Yanıtla #5 : 26 Ekim 2011 / 20:20:39 »
bende bu konuda yardım isteyecektim iyi oldu
       az veya çok yardımlaşmalıyız   banka işini beceremezsem elden  olurmu ??? ;)

Çevrimdışı Dagciark28

• Arkın Kaplan
  • Genel Moderatör
  • Kaptan Şoför
    • www.volkswagen-t3.com
« Yanıtla #6 : 26 Ekim 2011 / 23:17:47 »
Belki Altuğ'a gitmiştir :D

Adamın hiç sesi çıkmıyor :) .

Çevrimdışı by ReTrO

• Zafer Kurtgil - İstanbul
  • Muavin
  • **
« Yanıtla #7 : 27 Ekim 2011 / 00:49:07 »
 gönlünüzden ne koparsayla falan olmaz bu işler...Bence kaç üye varsa masrafı bölelim ..beleşçileri kenara ayıralım  yada foruma sokmayalım ne biliyim ..bir yaptırım gerek..şimdi buna da itiraz ederler ..ama para gönder deyince tıss. masrafları çabayı birkaç iyi niyetli kişinin üzerine yıkmakta üstümüze yoktur bilirsiniz...

Çevrimdışı eskalad

• Hakan Koca - Ankara
  • Kaptan Şoför
  • Hakan Koca
« Yanıtla #8 : 27 Ekim 2011 / 01:12:29 »
Zafer abartma bence böyle işler şakaya gelmez şimdi benim düşüncem tabiki bu forum bizleri birleştiren iletişim kurmamıza vesile olan bir araç tabiki bunu yaşatmak lazım Arkın ve Berkant bi işe girişmiş maliyeti şimdiye kadar çözdüler tabiki bizde bu site için birşeyler yapmak isteriz çoğumuz için bir paket sigara parasından illaki daha değerlidir bu forum şimdi aramızda bu maliyeti bir seferde karşılayacak bir çok arkadaş mevcut olmasına rağmen bunun çorbada tuz misali bölüştürülmesi mantıklı öyle veren gelsin vermeyen gelmesin çok yanlış bir davranış burada katkıda bulunmak isteyen arkadaşlar olursa katkı yapacağı miktarı açıklayıp öyle göndersin ihtiyaç duyulan miktara ulaşıldığında herkese teşekkür eder Allah razı olsun deriz.benim düşüncem bu varsa önerisi olan açıkça belirtsin.
Hakan Ankara
age 37 :((
1983 bus gasoline & lpg 78 Bg motor code (DG)

Çevrimdışı eskalad

• Hakan Koca - Ankara
  • Kaptan Şoför
  • Hakan Koca
« Yanıtla #9 : 27 Ekim 2011 / 01:16:20 »
ben kendi adıma 10 tl diyorum yarın göndermeye çalışcam.
Hakan Ankara
age 37 :((
1983 bus gasoline & lpg 78 Bg motor code (DG)

Çevrimdışı gezenti

• İnsel
  • Şoför
  • Yoldaşlarla yolda olmak iyidir... :)
« Yanıtla #10 : 27 Ekim 2011 / 07:42:03 »
Elden hallederiz. Kucuk bir organizasyona ne dersin Berkant?
76 vw bus westfalia kamper
90 Euramobil Mercedes Karavan
89 High Top Westfalia 1,9 TD
90 Hymer Citroen karavan

Çevrimdışı reimo

• Bülent Özgen
  • Sürücü
« Yanıtla #11 : 27 Ekim 2011 / 09:03:46 »
Ben varım galiba  c.tesileri boşum gibi elden iyi  olur . Arkadaş şu banka bilgisayar işleri beni kahrediyor ;D

Çevrimdışı Dagciark28

• Arkın Kaplan
  • Genel Moderatör
  • Kaptan Şoför
    • www.volkswagen-t3.com
« Yanıtla #12 : 27 Ekim 2011 / 09:10:40 »
Elden hallederiz. Kucuk bir organizasyona ne dersin Berkant?

Bencede daha mantıklı. Hem muhabbet ederiz . Şehir içi olsun. Günü birlik geline bilsin. Güneş olsun  :P

Çevrimdışı Dagciark28

• Arkın Kaplan
  • Genel Moderatör
  • Kaptan Şoför
    • www.volkswagen-t3.com
« Yanıtla #13 : 27 Ekim 2011 / 09:24:06 »
Hakan Hocam , Zafer abim ikinizinde fikirlerine saygı duyuyorum. Zorunlu tutmak istemiyoruz. Gönül işi daha iyi bezce. Bizler candan gönülden bizimle bu platformu paylaşan arkadaşlar istiyoruz. Bu zihniyette olmayanlar saman alevi gibi geciyor. Onlar gelip geciyor bizler burda kalıyoruz. Kesinlikle bu konu sorun olmasın. Gönüllü olmak esasımız. Ha gönüllü olur veremez durumu yoktur arkadaşımızın, sorun değil bu her yıl olan birşey seneye verir veya veremez sorun değil. Aslında mebla normalde daha azdı gecen senelerde. Ama artık gittikce konular artıyor ve bilgilerin kaybolmasını resimlerin kaybolmamasını formun elimizin altında bilgi kaynağı olması için böyle bir bütçe çıkıyor.
İnsel güzel bişey dedi. Bir yer belirlenir bir kutu. Atılır içine gönülden kopan. Uğrayan uğrar gelen gelir gelemeyen arkadaşı ile yollar veya banka ile yollar sorun olmaz.
Bunun tartışmasını Berkant la çok yaptık. Aha bişey yaptılar 2. senesinde para istiyorlar mevzusu olsun istemiyoruz  :-[ :-[ :-[

Çevrimdışı Altannn

• Altuğ Özsoydaş
  • Genel Moderatör
  • Kaptan Şoför
  • Altuğ Özsoydaş
« Yanıtla #14 : 27 Ekim 2011 / 11:08:41 »
    26.10.2011             10,00 TL             0777/BİŞ-HAV.ARMAĞAN GÜNDOĞAN-2 bağis

24.10.2011              15,00 TL             HVSELÇUK AMAÇ

18.10.2011               6,00 TL             EFT: NEVZAT ADIGÜZEL

bendeki dekontlar böyle simdiye kadar.

benim adima SHOP ayarlarini berkant yaptigi ve adamla bulusup bi türlü su isi ayarlayamadigimiz icin ben farketmedim gelenleri.

Ben de 20 TL yolladim bagis amacli...